Pogrążeni w smutku
Katastrofa samolotu rządowego w Smoleńsku bardzo nas dotknęła. Dzień 10 kwietnia 2010 roku na długo utkwi nam w pamięci, jako największa tragedia narodowa ostatnich czasów. Pragniemy złożyć najserdeczniejsze kondolencje wszystkim Polakom, a w szczególności Rodzinom, Bliskim i Przyjaciołom tragicznie zmarłych.
Niech czas żałoby narodowej będzie dla nas czasem zadumy i wyciszenia. Niech przyniesie Polakom nową siłę i jedność...
A.P.W.
Katyń 1940 - Smoleńsk 2010
- Ania's blog
- Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać



Ostatnie odpowiedzi
6 lat 11 tygodni temu
6 lat 17 tygodni temu
6 lat 17 tygodni temu
6 lat 19 tygodni temu
6 lat 21 tygodni temu
6 lat 29 tygodni temu
6 lat 31 tygodni temu
6 lat 33 tygodnie temu
7 lat 5 dni temu
7 lat 21 tygodni temu